Blog

Minimalistický šatník a týždeň rozhodovania

Trvalo mi to trošku dlhšie pokiaľ som sa rozhodla, ktoré kúsky oblečenia si ponechám. Potrebovala som si to nechať prejsť hlavou, vyskúšať a ponosiť niektoré oblečenie a pocítiť či sa v nich cítim pohodlne alebo nepríjemne. Keďže som už v 6 mesiaci tehotenstva, bruško už začína vykúkať a hľadala som oblečenie, do ktorého sa zmestím a v ktorom sa budem dobre cítiť. Dala som si prísľub, že nové oblečenie si nekúpim, tak o to bolo moje rozhodovanie ťažšie. Na leto by som si zvolila úplne iné farby, ktoré som mala v šatníku a do ktorých som sa teda zmestila. Nevadí, som rada, že som našla veci v ktorých sa dobre cítim aj s bruškom.

Môj minimalistický šatník na leto

Iba 10 kusov oblečenia

Tohtoročné leto je nepredvídateľné a tak som do šatníka zaradila okrem úplne letného oblečenia aj oblečenie teplejšie, ak by sa náhodou vyskytli aj chladnejšie dni a rána. Podarilo sa mi vybrať 10 kúskov, no nezahrnula som tam oblečenie na doma. To by sa mi podarilo v prípade, ak by bolo leto také teplé ako pred dvoma rokmi, že teplé oblečenie sme nepotrebovali celé 4 mesiace. Dalo by sa to aj keď by som bývala v teplej krajine, kde majú celé leto horúčavy.

Pohodlné oblečenie

Rada nosím voľnejšie šaty a to je aj výhoda, aspoň som teraz nemusela kupovať nové oblečenie a šaty. Zmestím sa do mojich pôvodných šiat aj s bruchom.  Na teplé letné dni som si ponechala 4 pohodlné šaty, ktoré môžem využiť na prechádzku do mesta ale aj do lesa a kratšiu turistiku. Na chladnejšie dni mám 1 šaty, 2 topy, 1 kardigan, jedny tri štvrťové rifle a jedny dlhé legíny. Z môjho letného šatníka sa dá spraviť malý komínček ako na obrázku. Teraz ma napadlo, aké jednoduché bude balenie na dovolenku.

Môj letný minimalistický šatník

Môj minimalistický šatník už testujem pár dní a zatiaľ som spokojná. Vidím všetko moje oblečenie a vyberanie je úplne jednoduché, lebo je všetko prehľadne zavesené. Ešte ho budem pár dní testovať a napíšem aké v ňom vidím výhody a nevýhody.

Tak držte palce, priebežne budem písať o mojich pocitoch ako to zvládam. A doplním aj oblečenie na doma, toho bude tiež iba pár kúskov.

Ešte sa v každom kúsku oblečenia a kombinácii odfotím, len čakám na môjho fotografa, sestru z prosimspinkej.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *