21 výziev, Blog

Mojich 21 výziev a originálnych prekvapení

Takto pred rokom som si dala predsavzatie, že obmedzím plastový odpad, ktorý doma produkujeme. Priznávam sa, do určitej miery sa mi to podarilo, ale stále nie sme úplne bezodpadová domácnosť. Nie je jednoduché z jedného dňa na druhý premeniť domácnosť na úplne bezodpadovú. Je to dlhý proces spoznávania nových alternatív a učenia sa. Nikde nie je napísaný „jednoduchý“ návod. Je to dlhá cesta objavovania. Podľa mňa je skvelé robiť aspoň niečo, ako len mávnuť rukou a myslieť si, že to aj tak nemá význam, alebo že to niekto vyrieši za nás všetkých. Ja chcem prispieť k zmene, ja chcem byť tou zmenou a preto začínam od seba. Vystupujem z mojej komfornej zóny a začínam konať.

„Lepším človekom ťa nespraví tvoj názor, ale tvoje konanie“.

Poďte do toho so mnou.

Ako motivácia ku zmene vždy najlepšie funguje zdieľanie a vzájomná podpora. A tak som si vytvorila 21 výziev, ktoré s vami budem zdieľať. Budem vám pravidelne písať nápady a tipy, ktorými sa snažím prispieť k nášmu zdravšiemu a ekologickejšiemu životnému štýlu.

A pretože som srdcom aj dušou kreatívny človek, ktorý rád vytvára, šije, vymýšľa a recykluje látky, na konci každej výzvy som si pre vás pripravila buď niekoľko praktických tipov, alebo tiež aj mnou vytvorených  10 originálnych kúskov. Tvorím ich pre našu domácnosť a rada sa podelím aj s vami, aby som podporila vaše odhodlanie.

Z tejto kopy farieb a motívov pre vás už tvorím originálne výtvory, ktoré vám pomôžu na ceste k ekologickejšej domácnosti. Bude ich vždy len 10 – originálne farby a motívy. Tak sledujte a nepremeškajte. Od dnes každú stredu na mojom Instagrame, Facebooku a na mojej stránke luckakluska.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *